Ulrich van Ewsum 1551–1601 | | |
| | Margarethe Attena (van Dornum) 1520– Christoffel van Ewsum-Rasquert 1523–1583 | | |
| | Ulrich Attena (van Dornum-Westerburg) 1466–1536 Essa Haikens van Oldersum 1470–1515 Hyma Beninga (van Grimersum) 1495– | | | | Sibet „Junge Sibo“ Attena (van Dornum) 1430–1473 Onna van Stedesdorp 1430–1465 Margarethe Addinga van Westerwolde 1440– | | | | Sibet „Olde Sibo“ Attena (van Dornum-Osterburg) 1400–1433 Frouwa Cirksena (van Manslagt) 1411– | | | | Enno Attena (van Dornum-Osterburg) 1375– | | | | Hero Eylwerdes „Olde Hero van Dornum“ Attena 1340–1397 Etta Ennosna van Greetsiel 1345– | | |
|
|
| | | Enno „Attena“ Edzardisna (van Greetsiel) 1380–1450 N.N. N.N. (unbekannte 1. Ehefrau des Enno Edzardisna) –1405 Gela „Tziartsna“ Beninga van Manslagt (& van Pilsum & van Berum) 1380–1455 | | | | Edzard Ennosna van Appingen und Greetsiel 1350–1406 | | |
| | | Affo Beninga (van Pilsum und Manslagt) 1340–1402 Tiadeka Tziartsna tho Berum 1355– | | |
|
|
|
|
| | | Hero Omken „der Ältere“ van Stedesdorp 1400–1440 Foelke van Esens (durch 1. Ehe auch: van Stedesdorp) 1410–1452 | | | | Omko (Ommo) Wibets van Stedesdorp 1370– | | | | Wibet van Stedesdorp 1340– |
|
|
| | | Wiptet van Esens 1380–1447 |
|
|
| | | Eggerick (Egge II) Addinga van Westerwolde 1405–1475 Blydeke Fradema tho Fraam 1410–1487 | | | | Haye I Addinga van Westerwolde 1370–1443 Renske Abdena (van Emden) 1370– | | | | Eggerick (Egge I) Addinga van Westerwolde 1340–1391 Margarethe Ripperda 1340– | | |
| | | Luerd „Liudward“ Abdena (van Emden) 1325–1365 | | |
|
|
|
|
|
|
| | | Haiko Wiardes van Oldersum 1440–1488 Wisca Ripperda (tho Farmsum) Reichsfreiin (seit 1474) 1442– | | | | Wiard Haikens van Faldern 1407–1462 Essa van Klein-Borssum 1410– | | | | Haiko Haresna van Groß-Faldern 1370– Adda Wiards van Klein-Faldern 1380– | | | | Haro Ayldisna „Hero Ayelts“ van Groß-Faldern 1340–1400 | | |
| | | Wiard van Klein-Faldern – |
|
|
|
|
| | | Unico II (Unke) Ripperda Reichsfreiherr (ab 1474) 1400–1475 Ulskea Focken Ukena (van Dijkhuizen & Wijtwerd) 1415– | | | | Hayo Uniken I Ripperda tho Farmsum 1370– Reinste Abdena (van Emden) 1380– | | | | Unico I Ripperda van Farmsum 1335–1400 N.N. Addinga van Westerwolde 1345– | | |
| | | Hisko Abdena van Emden 1355–1427 Fossa Beninga (van Grimersum) 1360– | | |
|
|
| | | Theda van Rheide tho Jemgum 1365–1411 Hiddeke (Idecke) Ripperda van Dijkhuizen & Garreweer & Wijtwerd 1380– | | | | Uko Benen (van Eramoere) 1335– Amke Ripperda van Lengen 1338– | | |
| | | Ewo Tammena tho Jemgum 1335– Nicolien Addinga van Westerwolde (van Wedde) 1343– Bawe (Bouwe) Onstra 1345– | | |
| | | Sjabbe van Garreweer 1350– Ulske (Ailske) Ripperda tho Wijtwerd 1360– | | |
|
|
|
|
|
|
| | | Garrelt Beninga (van Grimersum) 1445–1501 Essa Houwerda (van Up- und Wolthusen) 1463– | | | | Aild II Beninga (van Grimersum und Hinte) 1405– Hebe Attena (van Nesse) 1410–1449 | | | | Imel Allena (van Osterhusen) 1380–1450 Heberich „Heba“ Beninga (van Grimersum) 1380– | | | | Folkmar Allena (van Osterhusen) 1338–1406 | | |
| | | Ayold (Ayld) I Beninga (van Grimersum und Wirdum) 1340–1405 | | |
|
|
| | | Lütet Attena (van Dornom-Norderburg) 1365–1397 | | | | Hero Eylwerdes „Olde Hero van Dornum“ Attena 1340–1397 Etta Ennosna van Greetsiel 1345– | | |
| | | Ocko I tom Brook 1338–1389 Foelkedis „Quade Foelke“ Kampena 1350–1419 | | |
|
|
|
|
| | | Snelger Houwerda (van Appingedam, später: van Up-und Wolthusen) 1432–1472 Occa Wiardes van Up- und Wolthusen 1433– | | | | Eilke Houwerda (van Termunten) 1390–1440 Hisse Omeken Snelgers (van Appingedam) 1400– | | | | Omeko Snelgersma van Appingedam (auch: ten Damme) 1370– |
|
|
| | | Wiard Haikens van Faldern 1407–1462 Essa van Klein-Borssum 1410– | | | | Haiko Haresna van Groß-Faldern 1370– Adda Wiards van Klein-Faldern 1380– | | |
|
|
|
|
|
|
|
|