| | Frans II van Belle Heer van Boesinghe 1275–1340 | | |
| | Lambert van Belle 1278–1336 Margarethe van Baerdonck 1280– | | |
| | Frans (François) I van Belle 1240–1294 Clara van Maldeghem 1245– | | |
| | Philipp III „Le Loyal“ van Maldeghem Heer van Leyschot 1254–1313 Maria de Rhodes Dame de Maldeghem (durch Heirat) 1255–1282 | | |
| | Elisabeth van Belle (de Bailleul) 1235–1275 Philipp II van Maldeghem Heer van Leyschot 1232–1279 | | |
| | Salomon van Belle (de Bailleul) Seigneur de Boesinghe 1203–1272 Christine de Guines 1205–1239 | | |
| | Margarethe van Beveren 1182– Jordan van Belle (de Bailleul) 1168– | | |
| | Diederik XI (Dirk od. Thierri) van Beveren Seigneur de Courtémonr & Chatelain de Dixmude 1275– Alexandrine d' Olhain 1285– | | |
| | Diederik X van Beveren Burggraaf van Dixmuide 1246–1315 | | |
| | Johanna van Leuven-Gaesbeek 1270–1331 Gerard I van Horn 1270–1333 | | |
| | Jan „Tristan“ van Leuven-Gaesbeek 1272–1310 Felicité de Luxembourg 1273–1336 | | |
| | Isabella van Beveren 1247–1308 Hendrik I van Leuven-Gaesbeek 1240–1285 | | |
| | Francois van Dixmude 1270– Marguerite de Ligne 1270– | | |
| | Henri van Dixmude van Beveren 1249– | | |
Arnould van Beveren 1280– | | |
| | Gerard van Beveren Chatelain de Dixmude 1251–1305 Isabelle de Wavrin Dame (héretière) d'Han 1250– | | |
| | Robert de Mortagne Seigneur de Nivelle (Nevele) & Chatelain de Courtrai 1275– Marguerite de Ghistelles 1275– | | |
| | Johanna van Beveren 1253– Wautier II de Mortagne Seigneur de Nivelle (Nevele) 1244– | | |
| | Gérard d' Hainaut Seigneur de Werchin & de Longueville 1295–1347 Isabeau d' Antoing 1305–1373 | | |
| | Philippotte van Beveren de Dixmude 1260–1300 Jacques II „de Werchin“ d' Hainaut 1265–1310 | | |
| | Diederik (Thierry) IX van Beveren Burggraaf van Dixmude Heer van Beveren & Pumbeke 1225–1276 Marguerite de Brienne (-Ramerupt) 1225–1275 | | |
| | Hugues de Nesle Comte de Soissons 1280–1306 Jeanne d‘ Argies 1280–1348 | | |
| | Marguerite de Rumigny 1260– Jean IV de Nesle Comte de Soissons 1260–1289 | | |
| | Ferry IV de Lorraine Duc de Lorraine 1282–1328 Elisabeth von Österreich (von Habsburg) 1285–1352 | | |
| | Isabelle de Lorraine 1285– Erard de Bar (-le-Duc) Seigneur de Pierrepont 1265–1335 | | |
| | Marie de Lorraine 1300–1340 Gui de Chatillon Seigneur de La-Fére-en-Tardenois 1305–1362 | | |
| | Isabelle de Rumigny 1263–1326 Thiébaud II de Lorraine Duc de Lorraine 1260–1312 | | |
| | Philippa van Beveren 1230–1306 Hugues II de Rumigny Seigneur de Peissant 1230–1270 | | |
| | Diederik (Dirk) VIII van Beveren Sire de Beveren & de Mezières & Vicomte de Dixmuide 1188–1232 Elisabeth van Wallers 1195– | | |
| | Margerethe von Vianden 1257–1318 Arnold V de Looz Comte de Looz & Comte (Arnold II) de Chiny) 1255–1328 | | |
| | Gottfried von Vianden Graf von Vianden 1258–1305 Aleidis van Oudenaarde 1255– | | |
| | Philipp II de Vianden Seigneur de Perwijs & de Grimbergen & de Rumpst 1264–1308 | | |
| | Maria van Perwijs 1235–1289 Philipp I von Vianden Graf von Vianden 1225–1273 | | |
Ada van Perwijs Vrouwe van Perwijs & van Grimbergen & van Rumpst 1242–1310 | | |
Willem III van Horn 1265–1301 Heilwig van Arenberg 1265–1285 | | |
| | Gerard I van Horn 1270–1333 Johanna van Leuven-Gaesbeek 1270–1331 | | |
| | Margarethe van Horn 1280– Gerard IV de Jauche Seigneur de Jauche & Mastaing & de Baudour & de Gommegnies 1280–1329 | | |
| | Agnes van Perwijs 1245–1292 Willem II van Horn 1240–1304 | | |
| | Therese van Perwijs (van Leuven) 1270– Gerard de de Strépy Seigneur de Strépy & de Harchies & & de Audregnies & de Ville-Pommeroeuil 1270–1360 | | |
| | Godfried II van Perwijs (van Leuven, de Louvain) 1240–1270 | | |
| | Alix Berthout van Grimbergen Vrouwe van Grimbergen & van Rumpst 1215–1252 Godfried van Perwijs (van Leuven) 1210–1257 | | |
| | Agnes van Beveren 1190–1230 Gerhard IV Berthout van Grimbergen Heer van Grimbergen & Rumpst 1185–1227 | | |
| | Diederik (Dirk) VII van Beveren Burggraaf van Dixmuide & Heer van Beveren 1160–1217 | | | | Raoul I de Coucy 1135–1191 Agnes „la Boiteuse“ d' Hainaut 1136– Adelaide (Alix) de Dreux Dame de Braine 1156–1217 | | | | Enguerrand II de Coucy 1112–1147 | | | | Thomas „Le Loupe enragé“ de Marle (Thomas I de Coucy & Thomas I de Boves) 1078–1130 Ermengarde de Montaigu 1080–1110 Melisende „de Crecy“ de Montlhéry 1085–1146 | | | | Enguerrand I de Coucy (de Boves) 1045–1116 Ade (Adele) de Marle-Roucy 1044–1080 | | |
| | | Bauduin II d' Hainaut Comte d' Hainaut & Seigneur de Sebourg 1053–1098 | | |
| | | Gui II „le Rouge“ de Montlhéry (Gui I de Rochefort) 1040–1107 Aelis (Adelaide) de Crecy (de Corbeil) 1055–1104 | | |
|
|
| | | Raoul I de Beaugency 1069–1130 Mahaud de Vermandois 1083–1131 | | | | Lancelin II de Beaugency 1028–1096 | | |
| | | Hugues de France Comte de Chaumont-en-Vexin & (durch Heirat) Comte de Vermandois & de Valois 1057–1101 Adele (Adelaide) „de Valois“ de Vermandois 1063–1124 | | |
|
|
|
|
| | | Bauduin IV „le bâtisseur“ d' Hainaut Comte de Hainaut & Seigneur de Sebourg 1108–1171 Alix „de Luxembourg“ de Namur 1112–1169 | | | | Bauduin III d' Hainaut Comte d' Hainaut & Seigneur de Sebourg 1085–1120 Jolente von Geldern (von Wassenberg) 1087–1130 | | | | Bauduin II d' Hainaut Comte d' Hainaut & Seigneur de Sebourg 1053–1098 | | |
| | | Gerhard III von Wassenberg (Gerhard I von Geldern) 1053–1134 Clemence de Poitou (d' Aquitaine) 1050–1129 | | |
|
|
| | | Geoffroi I de Namur Comte de Namur 1070–1139 Sybille de Chateau-Porcien 1070–1109 Ermesinde (1) von Luxemburg Gräfin von Luxemburg (Erbtochter) 1080–1141 | | | | Albert III de Namur 1037–1102 Ida von Sachsen Gräfin von La Roche (durch 1. Ehe) 1038–1101 | | |
| | | Roger de Chateau-Porcien Comte de Porcien 1038–1087 Ermengarde de Chatillon (-sur-Marne) 1038– | | |
| | | Konrad I von Luxemburg 1047–1086 Clemence de Poitou (d' Aquitaine) 1050–1129 | | |
|
|
|
|
| | | Robert I de Dreux (de France) 1122–1188 Havise d' Évreux 1125–1152 Agnes de Baudément Comtesse de Braine 1130–1204 | | | | Louis VI „le Gros“ de France 1081–1137 Adele (Adelaide) de Savoie (Maison: Maurienne) 1092–1154 | | | | Philippe I de France 1052–1108 Berthe von Holland 1057–1094 Bertrade de Montfort (-L' Amaury) 1068–1117 | | |
| | | Humbert (Umberto) II de Savoie (Maison Maurienne) 1065–1103 Gisela de Bourgogne 1065–1133 | | |
|
|
| | | Gauthier d' Évreux Earl of Salisbury 1087–1147 Sybille de Charmort (Charnworth) 1090–1147 | | | | Edouard (Edward) d' Évreux Earl of Salisbury 1060–1100 Mathilde (Maud) of Salisbury 1065– | | |
|
|
| | | Guy (Guido) de Baudément Comte de Brine (durch Heirat) 1098–1144 Alix de Braine Comtesse de Braine 1100– |
|
|
|
|
| | | Jordaan van Beveren Heer van Pumbeke 1135–1179 | | | | Diederik (Dirk) VI van Beveren Heer van Beveren & Burggraaf van Dixmuide 1110–1174 Ada (Anna) van Aalst (Maison: Gand) 1115– | | | | Diederik V van Beveren Heer van Beveren & Pumbeke 1085–1153 Beatrix „de Oudere“ van Aalst (Maison: Gand) 1090– | | | | Diederik (Dirk) IV van Beveren Heer van Beveren & Pumbeke 1051–1105 Marguerite de Brienne 1060– | | |
| | | Bauduin II „le Gros“ de Gand & d' Alost 1065–1097 Mathilde Regnevidis de Cassel – | | |
|
|
| | | Bauduin III „van Alst“ de Gand 1088–1127 Luitgarde Berthout van Grimbergen 1090– | | | | Bauduin II „le Gros“ de Gand & d' Alost 1065–1097 Mathilde Regnevidis de Cassel – | | |
| | | Wouter I „Draeckenbaert“ Berthout (Wouter I van Grimbergen & Mechelen) 1054–1110 Margaretha van Grimbergen 1055– | | |
|
|
|
|
| | | Hendrik van Brunesheim (Maison: Louvain bzw. Leuven) Heer van Breda & van Groot-Zundert 1080–1135 Anna van Aalst (Maison: Gand) 1100–1165 | | | | Reginar van Leuven Graaf van Brunesheim & Heer van Strijnen 1035–1085 | | | | Lambert II „Balderich“ van Leuven 995–1054 Oda „de Verdun“ von Nieder-Lothringen 998– | | |
|
|
| | | Bauduin II „le Gros“ de Gand & d' Alost 1065–1097 Mathilde Regnevidis de Cassel – | | | | Bauduin I de Gand & d' Alost 1035–1092 Oda van Peteghem (?) 1038– | | |
|
|
|
|
|
|
|
|