| | Oede Rengers ten Post (van Scharmer) 1460– | | |
Johan Rengers (tot Scharmer) 1462–1497 | | |
| | Dutmar (Detmar) Rengers ten Post Heer van Dijksterhuis 1467–1520 | | |
| | Johan Rengers ten Post (van Scharmer & Dijksterhuizen)) 1425– Agneza van Laer 1430–1486 Froucke Schultinghe 1435– | | |
Eggerik Boloszoon Ripperda 1455– | | |
| | N.N. Rengers (van Oldenhuis ten Post) 1428– | | |
Ditmaer Fockos Rengers 1455–1512 | | |
| | Focko Rengers van Oldenhuis ten Post 1430– | | |
| | Johan Egberts Rengers ten Post (van Hellum) 1465–1539 Jutte (Judith) ten Water 1475– | | |
| | Egbert Rengers van Oldenhuis ten Post (van Hellum) 1435–1501 Bywe van Tuwinga Vrouwe van Tuwingaborg 1440– | | |
| | Hissa Ewesma van Jemgum 1405–1450 Ditmaer Rengers van Oldenhuis ten Post 1395–1449 | | |
| | Rensche Crumminga 1455–1517 | | |
| | Hayo Wiards (van Rhaude) 1450– | | |
| | Heuwo Heuwen (Ewo Ewen) Erdsna 1432– N.N. Hoitets Absena thor Gast 1435– | | |
| | Enneke „Enyke“ Crumminga 1462–1531 | | |
| | | | |
| | Ocka Ewen van Jemgum 1410–1471 Erd Wylfzena (tho der Zoltborg) 1405–1449 | | |
| | Ewo Erikes (Eggeriks) Ewesma van Jemgum 1385–1458 | | |
Udo Focken Ukena (auch: Udo Fockena van Aurich und Udo Fockena van Norden) 1390–1433 Hyma Idzinga (van Norden) 1402–1439 | | |
Keno Ukena (van Oldersum) 1428– | | |
Ocko Ukena (van Oldersum) 1430– | | |
Enno I „Graf von Ostfriesland“ Cirksena 1460–1491 | | |
| | Enno II „Graf von Ostfriesland“ Cirksena 1505–1540 Anna von Oldenburg 1501–1575 | | |
| | Johann I Cirksena (von Ostfriesland) Heer van Heeswijk 1506–1572 Dorothea „die Bastardin“ von Habsburg 1516–1572 | | |
| | Edzard I „der Große - Graf von Ostfriesland“ Cirksena 1462–1528 Elisabeth von Rietberg 1477–1512 | | |
| | Rudolph (Roelof) Ukena Cirksena 1490–1533 | | |
| | | | |
Almuth Cirksena 1465–1522 | | |
| | Theda „Gräfin Theda“ Ukena 1432–1494 Ulrich I Cirksena 1408–1466 | | |
| | Uko Fockena van Oldersum 1392–1432 Hebe Attena (van Nesse) 1410–1449 | | |
Amke Focken Ukena 1393–1445 Sibet Lübbessen Papinga (auch Sibet Wiemkens) Häuptling zu Rüstringen & Östringen 1390–1433 Evert Sickinga (van Winsum) 1390– | | |
| | Hissa Habben van Wybelsum 1465– Keno Benena „Beninga“ van Groothusen 1465–1499 | | |
| | Habbo Kenesna van Wybelsum 1440–1499 | | |
| | Keno Ewesma van Wybelsum 1410– | | |
| | Thyo Focken Ukena (van Neermoor) 1394– | | |
| | Keno Benena „Beninga“ van Groothusen 1465–1499 Hissa Habben van Wybelsum 1465– | | |
| | Beno „Beninga“ van Groothusen 1442–1495 Reynste (Reinsedis) Remets van Midlum 1445–1515 | | |
| | Ommo Folkerts van Folkertshusen (van Nordorp) 1464– | | |
| | Mense Folkerts Ommen van Folkertshusen (van Nordorp) 1462–1521 | | |
| | Wiard Folkerts van Nordorp 1466– | | |
| | Doda van Groothusen 1443– Folkert Ommen van Nordorp van Folkertshusen 1435– | | |
Frauwa van Neermoor 1445– | | |
| | Jawo Benen Ukena (van Neermoor) 1420–1447 Tyada Redertsna Beninga (van Groothusen) 1424– | | |
| | Beno Focken Ukena (van Neermoor) 1395– | | |
Sjabbo Focken van Garreweer 1412– | | |
Unico Ripperda tho Farmsum Reichsfreiherr 1475–1527 | | |
| | Frederik Ripperda (van Hinte) Reichsfreiherr 1515–1554 | | |
| | Omko Ripperda (van Hinte) Reichsfreiherr 1477–1541 Etta Wiardes van Oldersum (tho Hinte en Klein-Borssum) 1490– | | |
| | Hayo Ripperda (van Farmsum en Petkum) Reichsfreiherr 1500– Henrica van Hackfort thot Vorden 1505–1559 | | |
| | Bolo II Ripperda (tho Farmsum en Petkum) Reichsfreiherr 1478–1552 Hiskea Kankena (van Petkum) 1480– | | |
Hayo Doedes Manninga Herr zu Lütetsburg bis 1558 (Verkauf an seinen Bruder Unico) & Herr zu Langhaus & Herr zu Dijksterhuis (durch Heirat) 1527–1599 Detmara Rengers ten Post Vrouwe van Dijksterhuis 1530– | | |
| | Unico Manninga (tho Lütetsborg) 1529–1588 Hyma van Oldersum Erbtochter zu Gödens 1527–1557 Adelheid van Brakel 1530– | | |
| | Sophia Ripperda Reichsfreiin 1485– Dodo Manninga (tho Lütetsborg) 1475–1533 | | |
| | Hayo Uniken II Ripperda tho Farmsum Reichsfreiherr (ab 1474) 1440–1504 Eylke Houwerda (van Appingedam) 1450–1497 | | |
Essa Haikens van Oldersum 1470–1515 Ulrich Attena (van Dornum-Westerburg) 1466–1536 | | |
| | Wisca Ripperda (tho Farmsum) Reichsfreiin (seit 1474) 1442– Haiko Wiardes van Oldersum 1440–1488 | | |
| | Hille Ripperda (tot Winsum) 1505– Abel Allertsz Tamminga 1490–1550 | | |
| | Focco Ripperda (tot Winsum) Reichsfreiherr 1510–1552 | | |
| | Peter Ripperda (tot Winsum) Reichsfreiherr 1480–1520 Johanna Rengers Schaffer 1485– | | |
| | Focko Ripperda Reichsfreiherr (seit 1474) 1445–1480 Frouke Onstra (van Sauwerd) 1450–1477 | | |
| | Hoyke Tamminga (van Warffum) 1480–1549 | | |
Poppo Manninga Probst zu Emden 1475–1540 | | |
| | Hiddeke „Histe“ Ripperda Reichsfreiin (seit 1474) 1450–1527 | | |
Unico Ripperda Reichsfreiherr (seit 1474) 1451– | | |
Jutte van Twickelo 1510–1554 | | |
| | Claas Luerts Cater 1520–1560 Anna Abelsdr Tamminga 1530–1604 | | |
| | Luert Claesens Cater 1480– | | |
| | Eggerik Ripperda Reichsfreiherr (seit 1474) 1453–1537 Aleyt von Bockhorst 1465– | | |
| | Ulskea Focken Ukena (van Dijkhuizen & Wijtwerd) 1415– Unico II (Unke) Ripperda Reichsfreiherr (ab 1474) 1400–1475 | | |
| | Theda van Rheide tho Jemgum 1365–1411 Hiddeke (Idecke) Ripperda van Dijkhuizen & Garreweer & Wijtwerd 1380– | | | | Uko Benen (van Eramoere) 1335– Amke Ripperda van Lengen 1338– | | | | N.N. (Haye bzw. Unico ?) Ripperda 1300– |
|
|
| | | Ewo Tammena tho Jemgum 1335– Nicolien Addinga van Westerwolde (van Wedde) 1343– Bawe (Bouwe) Onstra 1345– | | | | Tamme Ewinga tho Jemgum 1312– | | | | Emeco (Ewo) van Midwolda 1290–1376 | | | | Tiado van Ditzum und Midwolda 1260–1320 Theda (?) van Rheide 1265– |
|
|
|
|
| | | Adde (Haye ?) Eggericks Addinga 1315– | | | | Eggerick Addinga 1260–1300 |
|
|
| | | Onno „Ferhildema“ Onstra 1315–1389 | | | | Folkmarus Onstra 1280–1326 Eduarda van Verhildersum (Ferhildema) 1290– |
|
|
|
|
| | | Sjabbe van Garreweer 1350– Ulske (Ailske) Ripperda tho Wijtwerd 1360– | | | | Bawe Ripperda tho Wijtwerd 1335– | | | | Haico Ripperda tho Wijtwerd 1300– |
|
|
|
|
|
|